Pro-Ject T1

Vyberte barvu:
Výrobce:
Pro-Ject
Výrobce: Pro-Ject
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
7 595 bez DPH
9 190 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Audiofilská konstrukce gramofonu T1 nastavuje nové reference v cenově dostupné třídě!

T1 - Základní audiofilský gramofon nové generace

Osloví kvalitními materiály, stylovým vzhledem a živým podáním prostoru. Šasi je vyrobeno s vysokou přesností na CNC, neobsahuje žádné plastové díly a je vyrobeno zcela bez dutin. T1 je dodáván s nainstalovanou přenoskou Ortofon OM5e. Na výběr je povrchová úprava s přírodní matnou ořechovou dýhou nebo s černým, případně bílým lakem s vysokým leskem. Rychlost: 33, 45 (manuální změna otáček) Pohon: řemínkový Talíř: těžký, 8 mm silný, skleněný talíř s plstěnou podložkou Rameno: hliníkové 8.6” Dodávané příslušenství: protiprachový kryt, plstěná podložka na talíř Rozměry: 415 x 100 x 335 mm (Š x V x H) Hmotnost: 3,8 kg netto

Skleněný pískovaný talíř

V souladu s Pro-Ject filozofií je gramofon T1 osazen těžkým skleněným talířem. Výsledkem této konstrukce je dokonalá eliminace rezonancí, běžných u jiných levných řešení s talířem z plastu, hliníku nebo jiných lehkých materiálů. Účelně zvolené nožky zajistí vynikající izolaci gramofonu od okolních vibrací.

Pohon

T1 pohání motor přes řemínek nově navržený sub-talíř s kaleným ocelovým hřídelem, usazeným do ultra-přesného (0.001 mm) hlavního ložiska s mosazným pouzdrem. Díky zvolenému řešení pohonu je T1 schopen zajistit hladké a stabilní otáčení talíře, bez vlivu nežádoucích vibrací, nutné pro přesné vedení ramene a hrotu přenosky v drážce.

Rameno a přenoska

Nové rovné rameno gramofonu T1 je založeno na osvědčených řešeních Pro-Ject. Účinná délka 8,6”, tuhá jednodílná konstrukce z hliníku a vynikající ložisko s minimálním třením jsou důležitými aspekty pro absolutní přesnost sledování. Headshell je součástí ramene, a kromě elegantního vzhledu zamezuje toto řešení vzniku vibrací a přináší tak významné zlepšení oproti odnímatelným lepeným, nebo jinak montovaným headshell. Gramofon T1 je dodáván s předinstalovanou MM přenoskou Ortofon OM5e s eliptickým diamantovým hrotem, která zajišťuje živý a přesný zvuk.

Šasi

Stylové, na CNC opracované, šasi je k dispozici s povrchovou úpravou v černém laku s vysokým leskem, matné bílé barvě nebo v ořechu. Při výrobě šasi nebyly použity žádné plastové díly a je pečlivě vyrobeno tak, že uvnitř nenajdete žádné dutiny. Díky tomu jsou účinně eliminovány nežádoucí vibrace uvnitř šasi. 

Příslušenství

Součástí T1 je silně stíněný, polo-symetrický phono kabel s nízkou kapacitou a s RCA zakončením, navržený společností Pro-Ject. K dispozici je také protiprachový kryt a plstěná podložka na talíř pro zvýšenou ochranu vašich gramofonových desek.

Produktový list ke stažení

 

 

© HIFIpartner, s.r.o.