TEAC TN-400BT-SE

Výrobce:
Teac
Vyberte barvu:
ořech
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
9 909 bez DPH
11 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

TN-400BT-SE s Bluetooth vysílačem a vestavěným phono EQ zesilovačem je analogový gramofon, který umí přehrávat přímo pomocí Bluetooth sluchátek nebo Bluetooth reproduktorů pomocí vestavěného Bluetooth vysílače.
Důraz je kladen na základní výkon, jako je tlakově litý hliníkový talíř, který dosahuje stabilní rotace, univerzální SME headshell, který umožňuje snadno vyměnit standardní vložku za lepší pro excelentní raritní LP desky a staticky vyvážené raménko ve tvaru S. Kromě toho vestavěný zesilovač phono ekvalizéru typu MM umožňuje připojení k audio systémům, které nemají phono vstupy.

Vestavěný Bluetooth vysílač podporuje Qualcomm aptX Adaptive, který umožňuje vysoce kvalitní bezdrátové přehrávání. Nejnovější sluchátka a reproduktory Bluetooth, které podporují aptX Adaptive, lze použít pro vysoce kvalitní zvuk a přehrávání s nízkým zpožděním.
Z výroby je gamofon dodáván s vložkou AT95E VM (ekvivalent typu MM) vyráběný společností Audio Technica, která má pověst vysoké přesnosti čtení. Pouhým zakoupením a nastavením si můžete okamžitě užít svět analogových desek.
Olejová povrchová úprava ořechová dýha s krásnou přírodní kresbou dřeva, která odpovídá vašemu životnímu stylu.

*Digitální výstup USB není nainstalován.

 

■ 3rychlostní řemenem poháněný gramofon

- Hliníkový tlakově litý talíř s momentem setrvačnosti je poháněn stejnosměrným motorem a pryžovým pásem. Kromě 33-1/3 otáček za minutu a 45 otáček za minutu podporuje také 78 otáček za minutu (pozor šelakové desky umí běžné hroty při této rychlosti obrousit, je vhodné koupit vložku pro rychlost 78 otáček s mono zvukovým výstupem), které umí přehrávat disky SP. Stabilní rotace je dosažena při jakékoliv rychlosti rotace.

■Vestavěný phono předzesilovač typu MM

Vestavěný předzesilovač vám umožňuje využívat připojení k zesilovačům, které nemají phono vstup.
Operační zesilovač NJM8080 společnosti New Japan Radio Co., Ltd. je použit jako operační zesilovač, který je klíčem ke zvuku. Obnovuje velmi jemný analogový signál (0,4V) přenášený z vložky na původní signál (2V) s nízkým zkreslením a bez ztráty.

・Phono ekvalizér je nutný pro přehrávání desek. Protože výstupní signál z gramofonu je velmi slabý, je nutné signál zesílit na dostatečnou výstupní úroveň.
Také mnoho záznamů je zaznamenáváno pomocí univerzální standardní křivky RIAA (záznam nízkých a vysokých frekvencí). Pokud máte LP desky systému Decca, či Columbia, je vhodné mít jiný předzesilovač, který tyto lépe zpracuje. Máme takový v nabídce od italského GoldNotu.

■BT přenos s kodekem Apt-X

I když nemáte vysoce kvalitní audiosystém pro bezdrátové přehrávání Bluetooth® kompatibilní s aptX™ nebo AAC (zesilovač + reproduktor), můžete použít vestavěný vysílač Bluetooth k bezdrátovému přenosu hudebních signálů do zařízení Bluetooth, jako jsou bezdrátové reproduktory a bezdrátová sluchátka.
V blízkosti zesilovače je obvykle instalován gramofon, ale je nečekaně obtížné najít místo pro jeho instalaci. Pomocí bezdrátového přenosu lze gramofon nainstalovat na více míst, takže si jej můžete nainstalovat podle svého pokoje a životního stylu.
Metoda kodeku, která je klíčem ke kvalitě zvuku při bezdrátovém přenosu, je kompatibilní s vysoce kvalitní metodou Qualcomm aptX Adaptive. Podporuje také zpětně standardní metodu SBC používanou v reproduktorech Bluetooth a sluchátkách Bluetooth, takže ji lze použít s jakýmkoli zařízením Bluetooth.

© HIFIpartner, s.r.o.