Ub+ E2+ Solace BT TWS

ČERSTVÁ NOVINKA
Výrobce:
Ub+
Vyberte barvu:
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
4 124 bez DPH
4 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Je mi ctí Vám nabídnou vskutku zajímavý lifestylový BlueTooth reproduktor se vskutku moderní konektivitou a možnostmi od novinkového francouzského startupu, který do ČR nově dováží stabilní partner.

Odkaz na web výrobce zde.

Co tato koule obsahuje a čím Vás nenechá vstát ze židle?

VÍCE NEŽ REPRODUKTOR, MISTROVSKÉ DÍLO VAŠEHO INTERIÉRU.
Bublina UB + Eupho je bluetooth reproduktor. Vyniká svým výjimečným minimalistickým designem. Dodáváno se stativem z masivního dřeva, bude hrát čistý a živý zvuk ve všech situacích. Jeho sférický design zapouzdřuje to nejlepší z audio technologie a nabízí bezkonkurenční vykreslování hudební scény.

20 HODIN AUTONOMIE - DON´T STOP THE MIX
Streamujte své oblíbené skladby se svým EUPHO E2+, aniž byste se museli obávat, že budete muset nabíjet své zařízení každé 3 hodiny. Díky vysokokapacitní baterii si užijte 20 hodin výdrže baterie, ideální pro pozvání přátel nebo dokonce pro poslech nejnovějších skladeb ve vašem obývacím pokoji!

SVĚTLO JAKO BUBLINA, VEZMĚTE SI HO VŠUDE S SEBOU
Umístění? Zavěšen nebo na stativu? Jste to vy, kdo rozhoduje, protože to, co dělá naši bublinu jedinečnou, je její všestrannost. 

ÚŽASNÝ ZVUKOVÝ VÝKON, NIKDY NEPŘIJDETE O ŽÁDNÉ DECIBELY.
Díky technologii předzesílení digitálního zvuku vám hudební požitek nezkazí ani hlučné prostředí.

KOUZLO STEREO
Znovu objevte úchvatné pocity z vaší hudby díky EUPHO E2+ s technologií True Wireless Stereo (TWS), spárujte dvě bubliny dohromady a změňte rozměry.

PODPORA REŽIMU MATRIX

Až 8 koulí v jednom párty módu, to je palba!!!

© HIFIpartner, s.r.o.