XFTB-02

OKAMŽITÝ ODBĚR
Vyberte barvu:
šedá
Výrobce:
Advance Acoustic / ADVANCE Paris
Výrobce: ADVANCE Paris
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 1 ks
2 645 bez DPH
3 200 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

BT adaptér do speciálního konektoru přístrojů značky ADVANCE Acoustic / ADVANCE Paris - digitální přenos dat mezi modulem a přístrojem..

Lze použít pro integrované zesilovače Advance Acoustic X-i125, X-i105 a X-i75, AX-1, DA převodník DX-1, předzesilovač PX-1, či universální přehrávače X-Stream9, nebo UX-1 a novější.

Výkonné zpracování více procesory
Jedinečný výpočetní výkon pro rychlé zpracování dat umožňuje našim X-FTB02 nabídnout přehrávání hudby na vysoké úrovni. Naše X-FTB02 integruje dvoujádrový 32bitový procesor kombinovaný ještě s jedním jádrem na rychlostí 120 MHz. (24bitové zvukové rozhraní).
Původní zvukový signál je zpětně získáván přímo v digitálním stavu ve své výstupní fázi, a proto nepodléhá žádné změně spojené s nějakou digitální konverzí na analogovou. Převod je prováděn přímo prostřednictvím downstream DAC v cílovém přístroji.

Zvuk s vysokým rozlišením
Naše X-FTB02 obsahuje aptX HD. Tento kodek byl vyvinut, aby uspokojil náročné milovníky hudby, kteří chtějí získat přístup k zvuku ve vysokém rozlišení. Tento optimalizovaný kodek podporuje kvalitní 24bitovou hudbu. To znamená, že i ty nejjemnější detaily vaší streamované hudby budou detailně slyšet.

Zapoj a hraj

Řešení: QCC
Verze BT: 5,0
Kodek: aptX, aptX HD, AAC, SBC
Audio rozhraní: 24bitové
Tříjádrové zpracování: 32bitové
THD: 0,003% při 1 kHz
Dynamický rozsah: 24bitový> 120 dB
Frekvenční charakteristika: 20 Hz až 20 kHz, +/- 0,5 dB
Přenosová vzdálenost: 10 metrů Třída II
Přenos digitálních dat. : Přímá cesta

 

 

Poznámka k BT adaptérům

Zjistěte si, co chcete přehrávat, ověřte, jaký kodek umí Váš přehrávač využít. 

Jak je uvedeno v časopise Stereo&Video 10/2019 na straně 32: "...Paradoxní je, že mnohem kvalitnější formát aptX umí využít pouze počítače a notebboky od Applu, přenosná zařízení aptX nepodporují..." Pokud tedy nemáte hudbu přímo v AAC (který je běžný například u služby Apple Music), použije se ztrátový kodek SBC, který má maximální datovou propustnost 352 kbps, bez ohledu na to, v jakém formátu je hudba uložena (FLAC, WAV, MP3, a jiné).

Pro kodek FLAC, WAV a podobné použijte novější produkt WTX-700 (či XFTB-02) s kodekem aptX-HD, ani zde však nečekejte zázrak, pokud je chabého výkonu BT modul Vašeho zdrojového zařízení. Váš telefon musí podporovat aptX-HD, jinak je situace stejná jako výše a pro FLAC se použije nejuniversálnější ztrátový kodek SBC.

Pokud to Váš přístroj neumí, bude lepší zakoupit streamer WTX-Microstreamer (nebo zvukově kvalitnější WTX-Stream PRO), který není závislý na Vašem telefonu. Sám se připojuje k internetu a sám ke streamované hudbě přistupuje. Telefon, či tablet u něj funguje pouze jako hostitel ovládací aplikace - po navolení správné hudby můžete telefon klidně vypnout.

Pokud však chcete sledovat třeba klipy z Youtube a k nim poslouchat zvuk z domácí  aparatúry využijte BT adaptéry. WTX Microstream sice umí Airplay, ale je tam nepatrné zpoždení. WTX 700evo a XFTB-02 jsou bez zpoždění.

Nicméně i SBC kodek se dá velmi dobře poslouchat - pokud máte dobrou muziku, vůbec Vám nedojde, že přenos jde přes SBC kodek. :-)

© HIFIpartner, s.r.o.