Pro-Ject Upgrade Set Advanced

Výrobce:
Pro-Ject
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 1 ks
3 463 bez DPH
4 190 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Upgrade sada příslušenství pro gramofony Pro-Ject - Clamp it, Leather it Black + 4 kusy Damp it


Ekonomická sada skládající se z přítlačné svorky CLAMP IT, černé kožené podložky pod gramofonovou desku LEATHER IT a 4 kusů podstav DAMP IT z termoplastického elastomeru.

Chcete-li upgradovat zvukové kvality svého gramofonu Pro-Ject, stává se pro vás tato sada příslušenství nepostradatelnou. Obsah sady je univerzální pro všechny modely gramofonů Pro-Ject i většinu gramofonů jiných značek. Použití příslušenství nevyžaduje speciální znalosti ani nastavení, je uživatelsky jednoduché a zvukový přínos je slyšitelný a okamžitý. 

 

CLAMP IT - přítlačná svorka

Zvuk z vinylové desky lze výrazně zlepšit, pokud při přehrávání snížíte nežádoucí rezonance mezi deskou a talířem. Proto by k sobě povrch desky a talíře měly co nejpevněji přiléhat. Svorka CLAMP IT je dokonalým řešením. Upínací mechanismus kolem středové osy, netlačí na desku svou hmotností (závaží mohou ovlivnit (zvýšit) přenos vibrací z motoru), ale tlak je možné jemně upravit podle skutečné nerovnosti desky. 

Nasazení svorky je snadné během několika sekund. CLAMP IT zaručuje přesnější vedení hrotu a lepší zvukové výsledky.

- Zlepšuje zvukové výsledky na všech gramofonech.

- Snižuje vibrace při přehrávání.

- Rychlé a snadné upevnění.

- Intuitivní nastavení přítlačné síly.

- Materiál: hliník + kožený povrch.

 
Přínos: Teplejší zvuk a méně šumu.

 

LEATHER IT - Vysoce kvalitní tlumící podložka na talíř vyrobená z kůře - tloušťka 2,0 mm

O tom, jak ovlivňují zvuk gramofonové podložky na talíř se vedou již dlouho široké diskuze. Interakci mezi gramofonovou deskou a povrchem lze velmi snadno detekovat pomocí kvalitní a citlivěljší přenosky. Běžné plstěné podložky sice zaručují hladký kontakt mezi deskou a talířem, ale mají tu nevýhodu, že jsou statické. To znamená, že na sebe často vážou prachové částice, které se následně dostanou do drážek záznamu. Také schopnost tlumení je velmi omezená, což může být u kovových talířů problém.

Pro-Ject nabízí velmi zajímavou možnost, jak vylepšit výslednou kvalitu zvuku.Podložka Leather it tlumí velmi efektivně rezonance, zadržuje prach, není statická, udržuje dokonalý kontakt gramofonové desky a povrchu a tlumí rezonance kovového talíře. Jedná se tak o velmi efektivní způsob, jak vylepšit zvuk, snížit šum, omezit zanášení drážek prachem a zároveň eliminovat problémy se statickou elektřinou. 

Tloušťka 2,0 mm je vhodná pro všechny typy talířů jako ideální náhrada standardně dodávaných plstěných podložek na talíř.

Přínos: Snížený šum, méně praskání a detailnější přednes a méně statické energie.

 

DAMP IT - Speciální anti-vibrační puky vyrobené z termoplastického elastomeru (4 kusy)

Audio komponenty jsou často citlivé na mechanické vibrace, které omezují věrnou reprodukci. Damp-it puky jsou perfektním řešením pro odstranění nechtěných vibrací s maximální efektivitou.

- Optimalizováno pro frekvenci od 20 do 500 Hz.

- Brání přenosu nežádoucích vibrací.

- Vyrobeno z hightech TPE (termoplastických elastomerů).

- Vhodné zvlášť pro regálové reproduktory, CD/DVD/BD přehrávače, gramofony, elektronkové zesilovače a další.

- Nosnost: do 5 kg na každý puk, tedy do 20 kg při použití 4 kusů.

- Průměr: 42 mm.

- Výška: 12,7 mm.

Přínos: Přesnější zvuk.

© HIFIpartner, s.r.o.