WTX 700evo

OKAMŽITÝ ODBĚR LZE SLYŠET
Vyberte barvu:
šedá
Výrobce:
Advance Acoustic / ADVANCE Paris
Výrobce: ADVANCE Paris
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
2 645 bez DPH
3 200 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

WTX-700 od ADVANCE Paris (dříve Advance Acoustic) nabízí snadný a pohodlný způsob, jak do existujícího zesilovače doplnit BlueTooth konektivitu - nyní dokonce v HD kvalitě.

Modul vychází z koncepce oblíbeného WTX-500, který podporuje pouze ApT-X kodek. (Tento koncept existuje skoro 10 let.)

Spotify nebo jakýkoli jiný zdroj zvuku lze přenést ze smartphonu nebo tabletu do zařízení s analogovým vstupem pomocí vysoce kvalitního aptX HD Bluetooth.


Parametry:
Apt-X HD Bluetooth Codec pracuje přímo s následujícími formáty: AAC / WAV / FLAC / APE
Bluetooth 5.0
Analogový 2xRCA(M) výstup (bez kabelu rovnou zasunete do konektorů na zesilovači)
Vysoce kvalitní konverze PCM 5102 D / A
Lze použít s jakýmkoli zařízením kompatibilním s Bluetooth
Připojíte k napájení, připojíte se přes BT a hrajete...
Výstupní úroveň: 600 mV RMS
Impedance výstupu: 10 kΩ
Zisk: 0 dB
Zkreslení: 0,09%
Frekv.rozsah: 10Hz - 20kHz (fakt je to takto uvedeno u produktu)
Max. Rozměry: Výška 5,5 cm x Šířka 1,4 cm x Hloubka 6 cm (napájení vyvedeno dozadu - na druhou stranu než jsou RCA konektory, čili ještě třeba počítat hloubka přístroje + napájecí rovný konektor cca 2 cm)
Hmotnost: 24 g

 

Poznámka k BT adaptérům

Zjistěte si, co chcete přehrávat, ověřte, jaký kodek umí Váš přehrávač využít. 

Jak je uvedeno v časopise Stereo&Video 10/2019 na straně 32: "...Paradoxní je, že mnohem kvalitnější formát aptX umí využít pouze počítače a notebboky od Applu, přenosná zařízení aptX nepodporují..." Pokud tedy nemáte hudbu přímo v AAC (který je běžný například u služby Apple Music), použije se ztrátový kodek SBC, který má maximální datovou propustnost 352 kbps, bez ohledu na to, v jakém formátu je hudba uložena (FLAC, WAV, MP3, a jiné).

Pro kodek FLAC, WAV a podobné použijte novější produkt WTX-700 (či XFTB-02) s kodekem aptX-HD, ani zde však nečekejte zázrak, pokud je chabého výkonu BT modul Vašeho zdrojového zařízení. Váš telefon musí podporovat aptX-HD, jinak je situace stejná jako výše a pro FLAC se použije nejuniversálnější ztrátový kodek SBC.

Pokud to Váš přístroj neumí, bude lepší zakoupit streamer WTX-Microstreamer (nebo zvukově kvalitnější WTX-Stream PRO), který není závislý na Vašem telefonu. Sám se připojuje k internetu a sám ke streamované hudbě přistupuje. Telefon, či tablet u něj funguje pouze jako hostitel ovládací aplikace - po navolení správné hudby můžete telefon klidně vypnout.

Pokud však chcete sledovat třeba klipy z Youtube a k nim poslouchat zvuk z domácí  aparatúry využijte BT adaptéry. WTX Microstream sice umí Airplay, ale je tam nepatrné zpoždení. WTX 700evo a XFTB-02 jsou bez zpoždění.

Nicméně i SBC kodek se dá velmi dobře poslouchat - pokud máte dobrou muziku, vůbec Vám nedojde, že přenos jde přes SBC kodek. :-)

© HIFIpartner, s.r.o.